Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Hakkımızda

Dijital Dünya'daki
Çözüm Ortağınız!

Cetaş Global Bilişim A.Ş. 1987 yılında kuruldu.
Bilgisayar, Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Alanlarında Bir Oluşum Kurmuştur. Şirketimiz bir sermaye gurubu tarafından kurulmamıştır ve bugüne kadar hiçbir yatırım almamıştır.

2015 Yılında SyedraSoft Tescilli Markası ile Web, E-Ticaret ve Dijital Platformlar üzerinde teknolojiler geliştirmeye başladık.

SyedraSoft, aralarında Türkiye’nin ileri gelen e-ticaret sitelerininde yer aldığı 5.000 ‘in üzerinde firmaya e-ticaret altyapı hizmeti sağlamaktadır. Geliştirilen güçlü altyapısı ile kullanıcılarına yalnızca Türkiye’de değil, dünya genelinde satış yapma imkanı sağlamaktadır.

SyedraSoft, e-ticaret firmalarının e-ticaret sitesi kurmalarını sağlayan ve e-ticaret sektörüne özel çözümler ve tasarım hizmetleri veren bir yazılım ve bilişim firmasıdır…

Tanıtım Filmi
// Deneyim. Uygulama. Çözüm Odaklı.

Aslında Ne Yapıyoruz?

PHP Web Sitesi Geliştirme Hizmetleri

Dünyanın önde gelen kuruluşlarının, KOBİ’lerin ve teknolojiye meydan okuyanların çoğunun tercih ettiği iş ortağıyız. Özel yazılım geliştirme, ürün tasarımı, kalite güvencesi ve danışmanlık hizmetleriyle işletmelerin değerlerini yükseltmelerine yardımcı oluyoruz.

+
Aktif Müşteri
+
Biten Proje
+
Müşteri Portföyü
+
Başarılı Yıl